دانلود فیلم | دانلود سریال|مرکز دانلود ایرانیانآغاز فیلمبرداری سریال Cowboy Bebop

آغاز فیلمبرداری سریال Cowboy Bebop

17 مهر 1398

آذر گذشته بود که شبکه نت‌ فلیکس خبر ساخت سریالی لایو اکشن براساس انیمهCowboy Bebop (کابوی بیپاپ) را منتشر کرد. اکنون مراحل فیلمبرداری و تولید این سریال لایو اکشن آغاز گردیده است. شبکه Netflix با انتشار ویدیویی بامزه از شروع مراحل فیلمبرداری و تولید سریال Cowboy Bebop خبر داده. در این ویدیو شاهد اولین روز فیلمبرداری سریال هستیم که شخصیت Ein که یک سگ است، وارد استودیوی محل تولید می‌شود تا همراه با دیگر بازیگران سریال فیلمنامه را بخواند. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا نمایید:

 

 

بازیگران سریال کابوی بیپاپ

 

از جمله بازیگران سریال لایو اکشن می توان به جان چو در نقش اسپایک اسپیگل، مصطفی شکیر در نقش جت بلک، دنیلا پیندا در نقش فی ولنتاین، النا ساتینی در نقش جولیا و الکس هسل در نقش شخصیت شرور و منفی Vicious، اشاره کرد. همچنین شخصیت اد یا ادوارد وانگ نیز در سریال کابوی بیپاپ حضور خواهد داشت که بازیگر  آن تاکنون معرفی نشده است. الکس گارسیا لوپز که پیش از این در سریال‌هایی چون سریال Daredevil (دردویل) و سریال The Witcher (ویچر)، با نتفلیکس همکاری کرده بود، کارگردانی دو قسمت اول سریال Cowboy Bebop را بر عهده گرفت. 

 

فصل اول سریال Cowboy Bebop

 

 فصل اول این سریال لایو اکشن قرار است در ۱۰ قسمت ساخته شود و  آندره نمک، جاش اپلبام، اسکات روزنبرگ و جف پینکنر، تهیه کننده اجرایی  سریال هستند. همچنین شینیچیرو واتانابه، خالق اصلی انیمه Cowboy Bebop، به‌ عنوان مشاور در این پروژه حضور دارد.

انیمه محبوب Cowboy Bebop در سال ۱۹۹۸ منتشر گردید و تنها ۲۶ قسمت از آن تولید و منتشر شده است. همچنین انیمه سینمایی Cowboy Bebop: The Movie نیز در سال ۲۰۰۱ تولید و منتشر شده بود.

 

تاریخ اکران سریال کابوی بیپاپ

 

انتظار می‌رود سریال Cowboy Bebop در سال ۲۰۲۰ از شبکه نتفلیکس پخش شود.

📝

QRکد

بیپاپ" alt="QR Code For: "/>

مطالب مرتبط با این نوشته