Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
acf-field
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
acf-field
مستند “سقط جنین” برای ترامپ در کاخ سفید نمایش داده می‌شود
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
جنین

📝

dlfars.ir: مسئولان کاخ سفید اعلام کرده‌اند که یک مستند جنجالی را برای رئیس جمهور ایالات متحده به نمایش در آورده‌اند. سنت پخش فیلم در کاخ سفید از سال ۱۹۱۵ آغاز شده است و در سال های اخیر بیشتر به فیلم‌هایی اختصاص پیدا می‌کند که موضوع آن سیاسی اجتماعی باشد.

به گزارش dlfars.ir، قرار بود روز جمعه مستندی موضوع سقط جنین برای رئیس جمهور ایالات متحده پخش شود. این مستند که «گانسل» یا با نام کامل تر «گانسل: محاکمه بزرگ ترین قاتل زنجیره ای آمریکا» شناخته می‌شود در مورد یک پزشک است که در فیلادلفیا کلینیک زنان و زایمان داشت. او به صورت غیر قانونی سقط جنین‌های دیر هنگام انجام می‌داد و شواهد نشان می‌دهد در واقع سه کودک را کشته است. اتهام گانسل به همین خاطر قتل درجه اول به حساب می‌آید. این مستند با یک اعلام عمومی چیزی حدود ۲ میلیون دلار بودجه جمع کرد و پس از ساخت هم با حمایت گروه‌های ضد سقط جنین در آمریکا رو به رو شده است.

سنت پخش فیلم در کاخ سفید از سال ۱۹۱۵ آغاز شده است و در سال های اخیر بیشتر به فیلم‌هایی اختصاص پیدا می‌کند که موضوع آن سیاسی اجتماعی باشد. هر چند دونالد ترامپ نشان داده که به فیلم های دیگری علاقه دارد. جالب است بدانید اولین جلسه اکران فیلم دولت ترامپ به انیمیشن «در جست و جوی دوری» محصول پیکسار و دیزنی اختصاص پیدا کرده بود.

مشخصات

  • دانلود با لینک مستقیم و احتساب ترافیک داخلی
  • منبع این فایل: دانلود رایگان با ترافیک داخلی و لینک مستقیم

QRکد

QR Code For:  <?php the_title(); ?>

مطالب مرتبط با این نوشته