Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
acf-field
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
acf-field
بازیگر جوکر سریال گاتهام به عنوان کاراکتر اصلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order تایید شد
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
Star Wars Jedi1

📝

استودیو ریسپاون اعلام کرده که کمرون موناگان، بازیگر سریال Gotham (گاتهام) نقش شخصیت‌ اصلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را ایفا خواهد کرد.

همان‌طور که پیش‌تر نیز در زومجی خواندید، شایعه شده بود کمرون موناگان، بازیگر نقش جوکر سریال Gotham (گاتهام) قرار است برای ضبط تصاویر اولیه و موشن کپچر شخصیت اصلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در این پروژه ظاهر شود. حال طبق جدیدترین اخبار بازی و پس از معرفی رسمی بازی، طبق گفته‌ی استودیو ریسپاون، این خبر رسما تایید شده است.

موناگان قرار است در نقش این شخصیت که کال کستیس نام دارد ظاهر شود. البته این نخستین باری نیست که جوکرهای دنیای دی سی با مجموعه‌ی جنگ ستارگان ارتباط برقرار می‌کنند. پیش‌تر و برای ضبط صدای شخصیت جوکر در سریال Batman: The Animated Series، لوک اسلای واکر معروف که در واقعیت مارک همیل نام دارد، این وظیفه را بر عهده داشته است. اکنون نیز باید دید که ایفای نقش کال توسط موناگان، چه ویژگی‌های خاصی به وی خواهد داد.

جهت اطلاع از داستان بازی باید بدانید که داستان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بین فیلم‌های Star Wars Episode III: Revenge of the Sith و Star Wars Episode IV: A New Hope جریان دارد. در جریان بازی شما در نقش کال هستید و در این بین با یک شوالیه‌ی جِدای دیگر که نقش ترتبیت و آموزش کال را بر عهده دارد، دیدار می‌کنید. کال و گروهش که همگی مجهز هستند به شمشیرهای لیزری دولبه، به مواجهه با دشمنان می‌روند و در این بین نیز پیشرفت کرده و در مبارزات تکامل می‌یابند. ربات یا به اصطلاح درویدی نیز به عنوان همراه کاراکتر اصلی این بازی انتخاب شده است که در تمامی ماجراجویی‌ها وی را یاری می‌کند. پیش‌تر در زومجی خواندید که این بازی پرداخت درون برنامه‌ای و همچنین بخش چندنفره ندارد. بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، محصول استودیو Respawn، قرار است در تاریخ ۱۵ ماه نوامبر (۲۴ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شود.

مشخصات

  • دانلود با لینک مستقیم و احتساب ترافیک داخلی
  • منبع این فایل: دانلود رایگان با ترافیک داخلی و لینک مستقیم

QRکد

QR Code For:  <?php the_title(); ?>

مطالب مرتبط با این نوشته