دانلود رایگان بازی Antihero – بازی استراتژیک ضد قهرمان برای اندروید

نویسنده:مهدیس شعبانی
21 بهمن 1397
1 115

بازی Antihero از جدیدترین بازی های استراتژیکی است که توسط استودیوی بازیسازی Versus Evil و باقیمت ۴.۹۹ دلار در مارکت اندروید به انتشار رسیده و موفق به کسب امتیاز خوب ۴.۱ از ۵ گوگل پلی شده است.اکنون وقت آن رسیده که به یک دزد حرفه ای تبدیل شوید و با انجام کارهای شرورانه ترس و احترام مردم شهر را بدست آورید. با استفاده از کارهای مخفیانه، حیله گری و ترور برای ساخت قدرتمندترین دزدان در این جهان زیرزمینی تلاش کنید.در مبارزاتی که طی داستان رخ میدهد در برابر هوش مصنوعی بازی AI، یا سایر بازیکنان آنلاین در حالت چند نفره PvP شرکت کنید و نگذارید ثروت های موجود در شهر به دست گروههای دیگر بیفتد.


دوستان خود را به چالش بکشید و با دعوت از آنها هیجان مبارزات را افزایش دهید. از شهر خارج شوید و علاوه بر حفاظت از جان خود به کسب و کار، سرقت املاک، تنظیم تله های جدید بپردازید و همه چیز را سرقت کنید. ثروت شهر مال شماست، اگر حریف شما برای اولین بار آنها را نگیرد.با انجام کارهای جسورانه به ارتقاء تیم خود کمک کنید و اراذل و اوباش خیابانی را استخدام کنید، کم کم یک باند تبهکار برای گرفتن رشوه، تهمت زدن و ترور مخالفان ایجاد کنید.

ویژگی‌های بازی Antihero :

دارا بودن دشمنان بی‌شمار در روند داستانی بازی

امکان اکتشاف سرزمین‌های جدید بازی در حالت داستانی

توانایی رقابت با دوستان به صورت آنلاین

امکان استخدام دزدها و افراد متخصص در این زمینه

امکان کسب ثروت هنگفت و خریداری انواع سلاح‌های مرگبار

راهنمای نصب:

فایل APK بازی را دانلود و نصب کنید.

فایل دیتای بازی را دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید. فولدر مربوطه را به شاخه Android/Obb در کارت حافظه گوشی یا تبلت خود کپی کنید.

تذکر : اگر در کارت حافظه شما در فولدر Android  فولدر Obb‌ وجود ندارد خودتان یک New Folder بسازید و نام آن را به Obb تغییر دهید.

 

دانلود “فایل نصبی بازی Antihero” حجم فایل: 71 MB           فرمت فایل: apk                       
پخش زنده برای اعضا

      

دانلود “فایل دیتای بازی Antihero” حجم فایل: 42 MB           فرمت فایل: rar                       
پخش زنده برای اعضا

      

📝

QRکد

مطالب مرتبط با این نوشته