دانلود نرم افزار JetBrains PyCharm برای مک

25 آبان 1397
1542300508 jetbrains pycharm professional

پایتون (Python)، که البته گاهی به اشتباه پیتون تلفظ می شود، یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، سطح بالا، شیءگرا و مفسر است که توسط خودو فان روسوم ‏ در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد. فلسفه ی ایجاد آن تاکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است. کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند. یک کار غیر معمول که در طراحی این زبان انجام گرفته استفاده از فاصله و جلوبردن متن برنامه برای مشخص کردن بلوک‌های مختلف کد است. پایتون مدل‌های مختلف برنامه نویسی (از جمله شیء گرا و برنامه نویسی دستوری و تابع محور) را پشتیبانی می‌کند و برای مشخص کردن نوع متغییرها از یک سامانه ی پویا استفاده می‌کند.

این زبان از زبان‌های برنامه نویسی مفسر بوده و به صورت کامل یک زبان شی‌گرا است که در ویژگی‌ها با زبان های تفسیری پرل، روبی، اسکیم، اسمال‌تاک و تی‌سی‌ال مشابهت دارد و از مدیریت خودکار حافظه استفاده می‌کند.

نرم افزار PyCharm از شرکت JetBrains یک IDE برنامه نویسی زبان Python بسیار قدرتمند است که با ابزار فوق حرفه ای خود مدیریت پروژه ها و برنامه نویسی به زبان پایتون را آسان و سریع می کند.زبان پایتون که یک زبان شی گرا و سطح بالا است و خود یک Compiler (مفسر) است توسط Guido van Rossum هلندی در سال 1991 ابداع شد. برنامه PyCharm باعث کدنویسی سریع تر و دقت بالاتر و برنامه نویسی هوشمند به زبان Python می شود. توسط مفسر هوشمند آن، کدنویسی شما به صورت آنی آنالیز می شود و خطاهای برنامه نویسی و خطای در حال اجرا گرفته می شود و توسط ادیتور هوشمند و پیشرفته خود، شما را برای کدنویسی تمیزتر و کمتر راهنمایی می کند. PyCharm در واقع یک ناوبر پروژه کامل است که می توانید فایل های پروژه را به آن معرفی کرده و بین تمامی فایل های پروژه به زبان پایتون نوشته شده جستجو کنید، بین متغیرهای مختلف در فایل های مختلف پل بزنید و تغییر لحظه ای ایجاد کنید. این IDE همچنین از Google App Engine نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید برنامه های به زبان پایتون خود را با آن در گوگل اپز منتشر کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار JetBrains PyCharm:
– پشتیباتی از توسعه گر های وب از قبیل Django, Flask, Google App Engine, Pyramid, web2py و…
– پشتیبانی از تکنولوژی هوشمند Cross و چند زبانه بودن به منظور پوشش زبان های Python, JavaScript, CoffeeScript, TypeScript, HTML/CSS, Cython زبان قالب و بسیاری دیگر
– اجرا ، اشکال زدایی ، تست نرم افزار کاربردی از طریق میزبان از راه دور و ماشین های مجازی
– پشتیبانی از بانک اطلاعاتی و SQL ، کلاس بندی و دیاگرام های مدل سازی بانک اطلاعاتی
– ویرایشگر هوشمند کد
– نحو برجسته کردن مشکلات Syntax به همراه قالب های مختلف
– تورفتگی خودکار و قالب بندی کد
– نمایش ارورهای On-the-fly
– جستجو و دنبال کردن سریع کد ها
– تحلیلگر کد
– تنظیمات زبان پایه
– مستندات و نمایش سریع آنها
– اشکال زدایی کدهای JavaScript

 

 

 

 

مشخصات

شرکت سازنده: JetBrains
قیمت: 99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
تاریخ انتشار: 20:14 – 1397/8/24 | 2018.11.15

 
 
 
 

راهنمای نصب

پس از دانلود نرم افزار و نصب آن، در قسمت فعال سازی در مشخصات Activation Code کد ارائه شده در فایل همراه نرم افزار را وارد نمایید.

سیستم مورد نیاز

OS X 10.8 or Later


دانلود “فایل نصبی نرم افزار JetBrains PyCharm برای مک” حجم فایل: 254 MB           فرمت فایل: rar                       
پخش زنده برای اعضا

      

 

📝

QRکد

مطالب مرتبط با این نوشته