MENUMENU
MENUMENU
MENUMENU
MENUMENU

دانلود بازی،دانلود فیلم،دانلود نرم افزار، دانلود آنتی ویروس، دانلود بازی اندروید و دانلود نرم افزار اندروید،همه و همه در Dlfars.ir ، لینک ها داخلی و با بهترین سرعت و کیفیت

No Man’s Sky NEXT

توضیحات

طبق گفته سازندگان بازی : ” ما در حال کار بر روی پروژه No Man’s Sky NEXT هستیم و اما میخواهیم یک خبر کوتاه درباره به روزرسانی آینده به اشتراک بگذاریم . امروز ما می توانیم مردم را به خوبی درک کنیم و شما قادر خواهید بود بدون

نیاز یه نسخه اصلی No Man’s Sky ، بازی را در حالت چند نفره کامل با دوستان خود به صورت آنلاین در NEXT تجربه کنید .


همچنین به زودی آرت کاورهای جدیدی منتشر خواهد شد . ما از واکنش به NEXT خوشحال شدیم ، برای بازیکنان جدید هیجان زده هستم زیرا آنها قرار است یک عنوان گسترش یافته و شگفت انگیز را تجربه کنند و از آن لذت ببرند . ما طی ۶ ماه گذشته بخش چند نفره را توسعه داده ایم و این بازی به یک تجربه جدید تبدیل شده که ما فکر می کنیم که پلیرها از آن لذت خواهد برد .

شما قادر به کشف جهان با دوستان خود و یا انجام سفرهایی به صورت تصادفی خواهید بود . شما می توانید به دوستان خود کمک کنید تا زنده بمانند یا دیگران را برای زنده ماندن شکار کنند . پناهگاه های کوچکی یا مستعمرات پیچیده ای که به عنوان یک تیم ایجاد می کنید برای همه بازیکنان به اشتراک گذاشته می شود .


مبارزه با دزدان دریایی و یا جنگنده در جنگ فضای حماسی با دوستان و دشمنان . چیزی که من آموخته ام این است که من ترجیح می دهم بازی بسازم بجای آنکه در موردش صحبت کنم . این یک به روز رسانی فوق العاده مهم برای ماست اما این نیز تنها گام دیگری در یک سفر طولانی است و ما همچنان به پشتیبانی از No Man’s Sky ادامه خواهیم داد .” No Mans Sky NEXT یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Hello Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است .

مشخصات بازی NO MANS SKY NEXT :

نام بازی : No Mans Sky NEXT

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۸

شرکت سازنده : Hello Games

منتشر کننده : Hello Games

سبک بازی : اکشن و ماجرایی

امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

مشخصات

  • دانلود با لینک مستقیم و احتساب ترافیک داخلی
  • منبع این فایل: دانلود بازی،دانلود فیلم،دانلود نرم افزار

QRکد

QR Code For:  <?php the_title(); ?>

مطالب مرتبط با این نوشته